piątek, 24 czerwca 2016

Symulator zakochanej uczennicy - Yandere Simulator


Dzisiaj coś zupełnie z innej beczki, bo zamiast bawić się w opisywanie anime, opiszę popularną na angielskim i polskim youtube grę- Yandere Simulator.


W skrócie:

Yandere Simulator- W skrócie gra, która pokazuje zwyczajne życie szkolne, chodź nie takie zwyczajne...Do szkoły oprócz uczennic z wielkimi piersiami, dziwakami z klubu okultystycznego i całej reszty mało ważnych uczniów, uczęszcza Taro Yamada, nie posiadający żadnych super mocy, nie mający konkretnego charakteru chłopak, który jest Senpaiem (obiektem westchnień) naszej protagonistki, Ayano.Niestety, nie jest ona jedyną zakochaną w nim dziewczyną i postanawia likwidować swoje rywalki.

Sylwetki wszystkich rywalek, które będą dostępne w finalnej wersji gry.

Dotychczas przedstawiono nam jedynie jedną z dziesięciu konkurentek - Okę Ruto (5 u góry z powyższego obrazka).Dziewczyna jest przewodniczącą klubu okultystycznego i jak przystało na okultystkę, interesuje się demonami, wampirami i tym podobnym.Nie jest trudno ją znaleźć, wśród innych dziewczyn, Oka wyróżnia się długimi rękawiczkami i pończochami, oraz tak jak pozostali członkowie jej klubu, ma czarny, smętny makijaż oraz bardzo bladą skórę.
Dotychczasowy wygląd Oki.

Inną rywalką, która póki co nie jest dostępna w grze, ale często pokazywana przez twórcę gry na swoich filmach czy artach jest Osana Najimi (1 u góry).Będzie ona największą rywalką oraz przyjaciółką z dzieciństwa Senpaia.Typowa tsundere, czyli osoba oschła, zimna, nieufna, lecz posiadająca swoją wrażliwą stronę.
Planowany wygląd Osany.

Kolejna na planowanej liście rywalek jest siostra Senpaia (9 z dołu).Nie będzie ona zakochana w swoim bracie, lecz będzie chciała mieć go tylko dla siebie.Planowane imię brzmi Imouto Yamada.
Planowany wygląd Imouto.

W grze znajdziemy również nieznaną nam z imienia, przewodniczącą samorządu uczniowskiego (ostatnia u dołu).W porównaniu do Osany i Imouto, ona znajduje się już w symulatorze, a dokładniej w laptopie w pokoju rady uczniowskiej.W finalnej wersji gry, będzie ściśle zdyscyplinowana i będzie unikać głównej bohaterki.

Przewodnicząca.

Póki co są to jedyne rywalki, o których coś wiadomo i którym przedstawiono wygląd, jednak pisząc o nich post nie mogłem zapomnieć o naszej ukochanej, testowej rywalce- Kokonie Haruce! Do czasu aż gra nie zostanie ukończona, Kokona jest naszym popychadłem i możemy ją zabić na różnorakie sposoby.
Kokona, czyli nasz worek treningowy.

Sposoby pozbycia się konkurencji:

 • Zabójstwo 
 • Porwanie
 • Zepchnięcie z dachu
 • Utopienie
 • Otrucie
 • Wrobienie w morderstwo
 • Porażenie prądem
 • Wydalenie ze szkoły
 • Zmuszenie do samobójstwa
 • Zaprzyjaźnienie
 • Zmiażdżenie 
 • Podpalenie
Czyli ogólnie: "Dumb Ways to Die".

YandereDev

To właśnie jemu zawdzięczamy tę przepełnioną miłością, krwią i przemocą grę.YandereDev to 27-letni Alex.Żaden z jego fanów nie wie jak naprawdę wygląda, lecz Alex na fan-artach jest przedstawiony jako mężczyzna o ciemnych włosach i złotych oczach.Często towarzyszy mu jedna z drugoplanowych postaci symulatora - Midori Gurin, która zadaję niechciane pytania.

Podsumowanie:

Gra fajnie się prezentuje i z niecierpliwością czekam na rok, w którym YandereDev ją wyda.Póki co posiadam ostatnio zaktualizowaną wersje gry.Możecie ją pobrać stąd: Link .

7 komentarzy:

 1. Szczerze, to od dawna kusiło mnie pobranie Yandere Simulator i chyba w końcu to zrobię. Bardzo fajny post.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki.
   Co do gry to naprawdę polecam, warto.

   Usuń
 2. Ja mam tą grę na komputerze i w nocy pyk pyk i gramy...robię wszystko byle tylko Kokona zdechła hihihi hahaha...pozdrawiam mistrzu i idę grać

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hejka drogi kolego! Kolejny świetny post <3 Niestety nie posiadam gry ale wydaje się bardzo fajna ale nie chcę jej ściągać :) Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń